Viry-bakterie-plísně

Petra 29

Ahojte všichni, ráda bych vyslovila pochvalu zařízení BICOM PLZEŇ. Trápily mě dlouhou dobu záněty močových cest a občas se přidal i výtok. Spolykala jsem plné hrsti všech možných bobulí, ale stále se problém vracel. Důvodem byly, dle analýzy v BICOM PLZEŇ chlamydie. Nyní jsem půl roku bez potíží a šťastná. Mějte se krásně a užijte si dovolenou. 
 

Zuzana 28 let - Rokycany Chalydie

Dobrý den 
Děkuji za likvidaci Chamydie pomocí Vašeho přístroje v BICOM PLZEŇ. Dýchání i únava je pryč a nepříjrmnosti s tím spojené také
Zuzka

Lucie 47 let

Zdravím Vás, ráda bych se zařadila mezi vaše spokojené klienty, kteří se podělili o svůj zážitek a zkušenost s Bicomem. Často jsem trpěla na vleklé záněty dýchacích cest, rýmu a spoustu dalších příznaků. Moje lékařka mě vždy, podle mého, důkladně vyzpovídala, prohlédla a napsala recept na všelijaké chemické léky. Někdy léky zabraly, ale dost často tomu tak nebylo. Pak jsem v lékárně od známé dostala doporučení na Bicom a vše nabralo velmi rychlý obrat k lepšímu. Začalo to tím, že příznaky onemocnění se zmírnily a doba se zkrátila. Prodlužovala se i doba mezi jednotl. nemocemi. No a celkový výsledek je, že jsem od září 2014 do ledna 2015 prodělala pouze lehkou rýmu a jinak jsem úplně fit. Rozhodla jsem se docházet vždy po 2 měsících na preventivní zharmonizování a vyladění mého těla. Stojí to za to. Moc vám děkuji.

Alena 32 let - chlamydie Plzeň

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenost s BICOM PLZEŇ. Měla jsem dlouhé měsíce problém s chlamydiemi, což byl zřejmě následek oslabení organismu a zničení všech ,,přátelských bakterií´´ v těle, po užívání ATB 3x za sebou ve velmi krátké době. V BICOM PLZEŇ mi byly chlamydie nejen zjištěny, ale pomocí frekvence cíleně zničeny. Bylo to bezbolestné a já během terapie relaxovala. Chválím a děkuji.

 

Petra 29 let migréna

Dobrý den , všimla jsem si , že se na Vašich webovkách začaly objevovat recenze. Ráda se připojím. Po nástupu do zaměstnání jsem začala pociťovat stále častější a intenzivnější bolesti hlavy. Nepřikláněla jsem jim žádnou váhu. Nicméně si v práci mých potíží všimli a jelikož pracuji ve zdravotnictví, poslali mě na všemožná vyšetření. Naštěstí vše bylo OK. Byla mi doporučena fyzioterapie. Navštívila jsem tedy svou známou fyzioterapeutku, která mi následně domluvila terapii v BICOM PLZEŇ. Musím říct, že to nabralo velmi rychlý obrat. Vše se během 5 ti návštěv kombinovaných s fyzio a somavedicem srovnalo. terapie mi dělají dobře a já si vždy úžasně odpočinu. Rozhodla jsem se zařadit si bicom terapii do svého života, jako prevenci. Nyní se už objednávám v 3 měsíčních intervalech na doladění a zharmonizování těla.

 

Martina 36 let - Filípek 4,5

Dobrý den - dovolte abych se podělila o příběh mého syna , u kterého se v 2,5 roce objevl exém na nožičkách. Při testování bylo zjištěno vysoké zatížení z ATB , těžké kovy a blokády. Cca  2 měsíce po poslední terapii jsme čistí a doufejme i dostatečně harmonizovaní. Velice děkuji terapeutce za lidský přístup a práci ,která nám přinesla tolik radosti. Martina
 

Karel 38 let Plzeň

Dobrý den, dovolte mi, abych se s Vámi podělil o mou zkušenost s biorezonancí. V rámci mého zaměstnání jezdím po celé Evropě. Takže během roku vystřídám velké množství různých druhů kuchyní. Měl jsem dlouhodobě velké zažívací potíže, které jsem nazýval cestovní průjem. Po nějaké době potíže neustávaly ani v domácím prostředí a tak jsem se rozhodl svůj problém řešit. Začal jsem do svého těla hrnout různé tablety na zlepšení střevní flóry ,peristaltiky apod. věci, ale bez valného efektu. K lékaři jsem samozřejmě odmítal jít a hledal jsem nějakou alternativu. A pak jesem našel malý ,,zázrak" ,byl to přístroj ve firmě Bicom Plzeň. Mé potíže nezmizely ze dne na den, ale již po prvím sezení jsem cítil výrazné zmírnění mých potíží. Absolvoval jsem 5 terapií, po kterých i zbývající potíže zmizely. Všem doporučuji i jako prevenci.
 

Jana Š  29 let Rokycany  chlamýdie

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s přístrojem BICOM ve firmě BICOM PLZEŇ. Často a ráda chodím plavat, samozřejmě přes zimu do veřejných plaveckých bazénů. Myslím, že to je hlavní důvod mých potíží. Trpěla jsem velmi často na gynekologické záněty. Bylo to pro mě a mého přítele velmi nepříjemné. Časté návštěvy u lékaře, stále nějaké tablety a mastičky - no prostě hrůza. Oslovila mě upoutávka na BICOM PLZEŇ a hned jsem volala o informace a možnost objednání. Testy zjistili mimo jiné i přítomnost chlamýdií.  Musím se přiznat, že první terapie nám s přítelem spustila silnou detoxikaci a následující 3 dni byli velmi překvapivé (samozřejmě myšleno v dobrém ) ). Po skončení čištění a celkovém zharmonizování těla se oba cítíme velmi dobře. Nejen, že veškeré problémy s chlamýdiemi skončili, ale i pocit vnitřní čistoty domu dodal punc spokojenosti. Pokud by mě náhodou přepadl zase nějaký zdravotní problém, již vím kam se obrátit. Mohu jen doporučit - mějte se krásně a děkuji.
 

„Šmídlovi, Pavlík 7,5 roku

Přátelé chtěli bychom poděkovat za znatelný posun v celkovém psychomotorickém vývoji našeho syna. Od narození máme pomalejší vývoj a měli jsme obavy, jak např. zvládneme školu. Teď v první třídě počítáme, čteme slabiky i jednoduchá slova.  Pavlík je i víc slyšet a zlobí, prostě tak, jak to má být. To, že  zmizel atopický ekzém se kterým jsme 6 let žili je pro nás třešnička na dortu navíc.
Děkujeme! Lenka a Pavel“

 

 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku

 • Analýza energického stavu organismu
 • Vizualizace výsledků na tělesných orgánech a tkáních
 • Urychluje vypracování plánu terapie
 • Poskytuje doporučení terapie pro přístroj BICOM
 • Rychlé a snadné použití

BICOM BodyCheck je neinvazivní analytický systém komplementární medicíny, který skenuje, analyzuje a zobrazuje energetický stav pacienta během několika minut.

Bicom Body Check

Přístroj poskytuje informace o energetických stavech orgánů, tkání a buněk, klasifikuje stupeň aktuálních zátěží a určuje jejich možné příčiny. Je k dispozici řada digitalizovaných frekvenčních vzorků substancí (alergeny, toxiny, patogeny, atd.).

Při použití této komplexní analýzy může BICOM terapeut nastavit rychlejší a přesnější terapeutický program. Doporučená čísla programů BICOM jsou velkou výhodou a přinášejí lepší výsledky a úsporu času při terapii BICOM.

BICOM BodyCheck systém obsahuje:

 • Magnetický induktor (sluchátka)
 • Notebook
 • Vyhodnocovací jednotka
 • Speciální software

Software obsahuje následující registr:

Diagnostický modul (DM)

 • Biochemická homeostáze
 • Elektrosmog a geopatie
 • Frekvence zdravých tkání
 • Hormony a preparáty
 • Mikroorganismy
 • Patologie
 • Potravinové přísady
 • Zátěže

Terapeutický modul (TM)

 • Alopatie
 • Fytoterapie
 • Homeopatie
 • Minerály a drahé kameny
 • Nosody
 • Očkování
 • Potravinové zátěže
 • Potraviny
 • Vitamíny a živiny

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku