Terapie Bicom

Marek 34 let

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou moc poděkovat za Vaši pomoc. Jen pro připomenutí, měl jsem téměř trvalé zažívací potíže, spojené s bolestí břicha. Zjistili jste mi, že mám v těle a hlavně ve střevech parazity, což mě lehce šokovalo. Nicméně jsem se rozhodl, se jich s Vaší pomocí zbavit. Musím poznamenat, že ještě není vyhráno, ale mé potíže jsou nyní téměř neznatelné. Těším se na další sezení, které nás posune zase o krok dále. Děkuji.


Petra 46

Dobrý den a děkuji. Nebudu se dlouze rozepisovat. Chtěla bych prostě jen poděkovat. Pomohli jste mi zbavit se závislosti na cigaretách. Bylo to rychlé a účinek 100%. Takže díky a přeji hodně štěstí a spoustu dalších ,,nekuřáků". 

Marie 42

Ahoj, je mi 42 let a než jsem se dostala k Vám, cítila jsem se tak na 70.  Nevím, který z mnoha kroků Vaší terapie byl ten zásadní, ale druhý den po probuzení mi bylo skvěle a stále to trvá. Jarní úklid, zahrádku a spoustu dalších aktivit nyní zvládám : levou zadní. Moc děkuji za nastartování mého unaveného těla. 

 

Sylva 36

Dobrý den, chci Vám vyslovit velké DĚKUJI. Nejenže díky Vám nekouřím,ale celá terapie mě úplně nakopla. Cítím se úžasně a plná energie. Takže ještě jednou Děkuji.        
 

Petra 29 let migréna

Dobrý den , všimla jsem si , že se na Vašich webovkách začaly objevovat recenze. Ráda se připojím. Po nástupu do zaměstnání jsem začala pociťovat stále častější a intenzivnější bolesti hlavy. Nepřikláněla jsem jim žádnou váhu. Nicméně si v práci mých potíží všimli a jelikož pracuji ve zdravotnictví, poslali mě na všemožná vyšetření. Naštěstí vše bylo OK. Byla mi doporučena fyzioterapie. Navštívila jsem tedy svou známou fyzioterapeutku, která mi následně domluvila terapii v BICOM PLZEŇ. Musím říct, že to nabralo velmi rychlý obrat. Vše se během 5 ti návštěv kombinovaných s fyzio a somavedicem srovnalo. Terapie mi dělají dobře a já si vždy úžasně odpočinu. Rozhodla jsem se zařadit si bicom terapii do svého života, jako prevenci. Nyní se už objednávám v 3 měsíčních intervalech na doladění a zharmonizování těla.

 

Manželé Jitka a Pavel (celkem 40 cigaret denně) 

Hezký den, ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za pomoc při odvykání kouření mně a mému muži. Jako manželé se stejným zlozvykem jsme se nijak neomezovali a neměli jsme sebemenší problém s tím, že ten druhý kouří. Velký zlom nastal při preventivní zdravotní prohlídce mého muže v rámci zaměstnání. Výsledky krevního tlaku a EKG nebyly nijak růžové. Lékař mu doporučil ihned přestat kouřit . Lehce se to řekne , ale hůře provede. Snažili jsme se s kouřením skoncovat společně, ale bez valného efektu. Jednou večer jsem na tabletu objevila webovky BICOM Plzeň a rozhodli jsme se objednat. Po jednorázové odvykací kůře jsme se oba cítili velmi dobře. Ani jeden jsme nepociťovali žádné abstinenční příznaky. Jen se první týden objevovaly takové ty automatické činnosti jako třeba při pití kávy. Měla jsem pocit , že mě něco chybí , ale chuť na cigaretu to nebyla. (Po týdnu se vše srovnalo) Začala jsem si v kalendáři odškrtávat naše úspěšné bezcigaretové dny. ( dnes je to 74 dní ) Vaše metoda je rychlá, bezbolestná a hlavně účinná. Všude vás chválím a vřele doporučuji všem kuřákům. Jitka a Pavel

 

Lucie 47 let

Zdravím Vás, ráda bych se zařadila mezi vaše spokojené klienty, kteří se podělili o svůj zážitek a zkušenost s Bicomem. Často jsem trpěla na vleklé záněty dýchacích cest, rýmu a spoustu dalších příznaků. Moje lékařka mě vždy, podle mého, důkladně vyzpovídala, prohlédla a napsala recept na všelijaké chemické léky. Někdy léky zabraly, ale dost často tomu tak nebylo. Pak jsem v lékárně od známé dostala doporučení na Bicom a vše nabralo velmi rychlý obrat k lepšímu. Začalo to tím, že příznaky onemocnění se zmírnily a doba se zkrátila. Prodlužovala se i doba mezi jednotl. nemocemi. No a celkový výsledek je, že jsem od září 2014 do ledna 2015 prodělala pouze lehkou rýmu a jinak jsem úplně fit. Rozhodla jsem se docházet vždy po 2 měsících na preventivní zharmonizování a vyladění mého těla. Stojí to za to. Moc vám děkuji.

Pavel 43 let (8 kg po 6 týdnech) hubnutí

Dobrý den, mám potíže se svojí hmotností, co mi paměť sahá. Maminka vždy říkala, abych nejedl to a nebo to, že budu tlustý, jako ona. Takže jsem spíše nejedl. Moje tělo, ač je velké, je zřejmě podvyživené. Vždy, když jsem začal pravidelně jíst, šla váha nahoru a já hned skončil. Díky doporučení na firmu BICOM PLZEŇ jsem serozhodl  vyzkoušet nastartování metabolismu na přístroji Bicom. Řekl jsem si, když bude můj metabolismus správně fungovat, můžu pak začít s malými porcemi jídla. Po prvních třech terapiích jsem se začal čistit a zmizely hned 2kg. Začal jsem i občas slýchat různé zvuky břicha, zřejmě trávení, do té doby bylo ticho. Po dalších 2 sezeních bylo dole celkem 8kg. Věřím, že tento směr je správný a budu jím pokračovat. 

„Šmídlovi, Pavlík 7,5 roku

Přátelé chtěli bychom poděkovat za znatelný posun v celkovém psychomotorickém vývoji našeho syna. Od narození máme pomalejší vývoj a měli jsme obavy, jak např. zvládneme školu. Teď v první třídě počítáme, čteme slabiky i jednoduchá slova.  Pavlík je i víc slyšet a zlobí, prostě tak, jak to má být. To, že  zmizel atopický ekzém se kterým jsme 6 let žili je pro nás třešnička na dortu navíc.
Děkujeme! Lenka a Pavel“

 

Pavel 37 let (15-20 cigaret denně)

Dobrý den. Jak jsem Vám paní Šlajsová slíbyl tak píši a zároveň se chci pochlubit s mým úspěchem s odvykáním cigaret.. Byl jsem dlouho  nerozhodný. Kouřil jsem 15-20 cigaret denně ( když jsem šel na pivo tak i 30 cigaret za den). Těžké pro mě bylo představit si den bez kávy, která se v den terapie nesmí . Nakonec mě rozhodnutí usnadnila manželka, která mě pod stromeček nadělila dárkoý pokaz od společnosti BICOM PLZEŇ. Dohodl jsem se na termín a vyrazil na terapii. Celá procedura trvala 90 minut . A výsledek ? Již 2 týdny nekouřím, na cigaretu nemám vůbec chuť. Hodnotím velmi dobře a přeji mnoho úspěchů.

Alena 32 let - chlamydie Plzeň

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenost s BICOM PLZEŇ. Měla jsem dlouhé měsíce problém s chlamydiemi, což byl zřejmě následek oslabení organismu a zničení všech ,,přátelských bakterií´´ v těle, po užívání ATB 3x za sebou ve velmi krátké době. V BICOM PLZEŇ mi byly chlamydie nejen zjištěny, ale pomocí frekvence cíleně zničeny. Bylo to bezbolestné a já během terapie relaxovala. Chválím a děkuji.

 

Petr Plzeň 38 let (25-30 cigaret denně)

- 9/2014  Vyzkoušel jsem spoustu náplastí , tabletek .... BICOM zabral tak ,že již3 měsíce si na cigaretu ani nevzpomenu. Vynikající rozhodnutí přestat s BICOM PLZEŇ

-1/2014 ozývám se znovu po 5 měsících stále nekouřím a ani neočekávám, že bych měl znovu začít. V prosinci jsem k paní Šlajsové poslal manželku a ta má stejný názor. (zatím nekouří měsíc, ale chuť na cigaretu prý nepociťuje ani v náznacích)

 

Hanka 41 let (68kg)

Dobrý den, mám pro Vás tip, jak si pomoci s hubnutím. Dlouho jsem se svojí váhou bojovala, velké váhové úbytky následoval vždy rychlý návrat na původní či ještě vyšší váhovou hodnotu. V BICOM PLZEŇ jsem absolvovala 8 terapií k nastartování metabolismu a jsem na své původní váze před dětmi. Terapie je bezbolestná a já si při ní krásně odpočinula. S paní terapeutkou jsme si během sezení povídaly i o jídle a já postupně začala objevovat spoustu potravin, které jsem v obchodě míjela velkým obloukem. Velmi důležité pro mě bylo zjištění, že málo piji čistou kvalitní vodu. Příjem tekutin jsem navýšila a nedělá mi to již žádný problém. Svoji váhu si držím i přes všechny nástrahy Vánoc.

 

Karolína Domažlice 54 let (20 cigaret denně)

Jsem ráda ,že se mohu konstatovat výsledek po terapii odvykání cigaret. Zvolila jsem variantu včetně programů antistres a nevím jak ,ale téměř okamžitě mě zmizela i chuť si cigaretu zapálit. Dnes po 4 měsících co nekouřím mohu jít klidně vedle kuřáka a ani mě nenapadne vzít cigaretu do ruky. Tuto variantu vřele doporučuji všem , kterým přestat samo o sobě nejde a přitom by s tím rádi praštili. Karolína

 

Luboš 46 let  ( 97 kg po 7 týdnech )

Tak je po Vánocích a váhu si držím. Ale abych nepředbíhal ... v říjnu 2014 jsem podstoupil první hodinovou terapii nastartování metabolismu. Ačkoliv jsem nezměnil nic ve stravovacích návycích, tak jsem po 6 ti terapiích (týdenní rozestup) přišel o 9 kilogramů. I nyní těsně po Vánocích si váhu držím tak do Nového roku půjdu s předsevzetím přidat mírné cvičení + procházky ,abych se i malinko zpevnil. Terapii doporučuji - nebolí to - personál je příjemný a cítím se o 10 let mladší .

 

Markéta 27 Rokycany  vyrážka na kůži

Ahoj všichni kdo čtete moji reakci na mé návštěvy u Štěpánky v BICOM PLZEŇ. Když jsem ke Štěpánce přišla poprvé s problémy na kůži ,nejprve jsme povídali o životě , nemocech .... Pak jsem lehla na lehátko a začalo testování. Zjistili jsme ,že primární problém není kůže , ale antibiotika , která jsme jako malá brala jedno po druhém a dále blokády . Hrozně zajímavé jaká mravenčí a téměř detektivní práce probíhá , když se chcete dobra prapříčin problémů. Nyní jsem už vpohodě. Změnila jsem mimo jiné i přístup k životu , myšlení .. a tak :) Vřele doporučuji. Markéta

 

Zuzana Plzeň 34 ( po 5 sezeních - 4 kg)

Ahoj všichni, kdo hledáte tablety na hubnutí. Já našla BICOM PLZEŇ a mimo to, že jsem se posunula s váhou směrem dolů, tak jsem se setkala s velice příjemnou terapeutkou, která mi vše vysvětlila slovy, které chápe každý i ne-medicínsky vzdělaný :). Terapie je bezbolestná a alespoň na mě funguje fantasticky. Jediné co dělám jinak je, že víc piji neslazené nápoje. Pohyb, jídlo zůstalo při stejném. V centru BICOM PLZEŇ jsem byla 5 * po cca hodině.

 

Martina 36 - Filípek 4,5

Dobrý den - dovolte abych se podělila o příběh mého syna , u kterého se v 2,5 roce objevl exém na nožičkách. Při testování bylo zjištěno vysoké zatížení z ATB , těžké kovy a blokády. Cca  2 měsíce po poslední terapii jsme čistí a doufejme i dostatečně harmonizovaní. Velice děkuji terapeutce za lidský přístup a práci ,která nám přinesla tolik radosti. Martina

 

Jiří Nepomuk 45 let

Vyhřeznuté plotýnky - bolest zad , blokáda kostrče

Při těchto problémech jsem Vás navštívil v září 2014. Původní příčina stavba kamenné zdi , přetažení do bolesti až křeče v oblasti kříže,ledvin.

Po pěti návštěvách na přístroji BICOM optima ,kde mě byla aplikována terapie akutních stavů páteře a plotýnek došlo k výraznému posunu. Jediné co jsme u vás nevyřešili byla kostrč , kde zasáhl doporučený fyzioterapeut David. Díky bohu jsme problém vyřešili a ještě našli malý problém na ledvinách ,který pomalinku odeznívá. Všem doporučuji alespoň 2* ročně návštěvu obdobných zařízení pro celostní kontrolu a zjištění celkového stavu z jiného než západního pohledu. Nyní ce cítím vyrovnaný a nic mě nebolí :) . S úctou Jirka

 

Luboš Chotíkov 60 let

 Dobrý den paní Šlajsová, byl jsem u Vás začátkem prosince, jelikož jsem měl velké problémy s bolestmi pravého kolene. Absolvoval jsem Biorezonanci - základní terapii a další, zaměřenou přímo na problematické místo a musím Vám moc poděkovat, jelikož jsem bez bolesti. Až mi to chvilkami připadá jako zázrak, protože s bolestmi kolene jsem bojoval dlouhá léta.  Děkuji a váš kontakt budu všude doporučovat. Luboš

 

Karel Křovínek Plzeň

Vyzkoušel jsem řadu zaručených metod od nikotinových náplastí až po bonbóny, ale výsledek se nedostavil. Zlom však nastal, když jsem se dozvěděl o metodě biorezonance. Neměl jsem vůbec představu, jak to funguje. Ale rozhodl jsem se vyzkoušet metodu na vlastní kůži. Vyšetření je naprosto bezbolestné a jeho předností je především nalezení příčin nejrůznějších problémů, které nás mohou trápit,“ říká dále Karel Křovínek, který absolvoval úspěšně odvykání kouření ve firmě BICOM PLZEŇ.

 

 

Karel 38 let Plzeň

Dobrý den, dovolte mi, abych se s Vámi podělil o mou zkušenost s biorezonancí. V rámci mého zaměstnání jezdím po celé Evropě. Takže během roku vystřídám velké množství různých druhů kuchyní. Měl jsem dlouhodobě velké zažívací potíže, které jsem nazýval cestovní průjem. Po nějaké době potíže neustávaly ani v domácím prostředí a tak jsem se rozhodl svůj problém řešit. Začal jsem do svého těla hrnout různé tablety na zlepšení střevní flóry ,peristaltiky apod. věci, ale bez valného efektu. K lékaři jsem samozřejmě odmítal jít a hledal jsem nějakou alternativu. A pak jesem našel malý ,,zázrak" ,byl to přístroj ve firmě Bicom Plzeň. Mé potíže nezmizely ze dne na den, ale již po prvím sezení jsem cítil výrazné zmírnění mých potíží. Absolvoval jsem 5 terapií, po kterých i zbývající potíže zmizely. Všem doporučuji i jako prevenci.

 

Jana Š  29 let Rokycany  chlamýdie

Dobrý den , chtěla bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s přístrojem BICOM ve firmě BICOM PLZEŇ, Často a ráda chodím plavat , samozřejmě přes zimu do veřejných plaveckých bazénů. Myslím , že to je hlavní důvod mých potíží. Trpěla jsem velmi často na gynekologické záněty . Bylo to pro mě a mého přítele velmi nepříjemné. Časté návštěvy u lékaře , stále nějaké tablety a mastičky - no prostě hrůza. Oslovila mě upoutávka na BICOM PLZEŇ a hned jsem volala o informace a možnost objednání. Testy zjistili mimo jiné i přítomnost chlamýdií .  Musím se přiznat ,že první terapie nám s přítelem spustila silnou detoxikaci a následující 3 dni byli velmi překvapivé. (samozřejmě myšleno v dobrém ) ). Po skončení čištění a celkovém zharmonizování těla se oba cítíme velmi dobře. Nejen , že veškeré problémy s chlamídiemi skončili , ale i pocit vnitřní čistoty domu dodal punc spokojenosti. Pokud by mě náhodou přepadl zase nějaký zdravotní problém , již vím kam se obrátit. Mohu jen doporučit - mějte se krásně a děkuji.

 

 

 

 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku

 • Analýza energického stavu organismu
 • Vizualizace výsledků na tělesných orgánech a tkáních
 • Urychluje vypracování plánu terapie
 • Poskytuje doporučení terapie pro přístroj BICOM
 • Rychlé a snadné použití

BICOM BodyCheck je neinvazivní analytický systém komplementární medicíny, který skenuje, analyzuje a zobrazuje energetický stav pacienta během několika minut.

Bicom Body Check

Přístroj poskytuje informace o energetických stavech orgánů, tkání a buněk, klasifikuje stupeň aktuálních zátěží a určuje jejich možné příčiny. Je k dispozici řada digitalizovaných frekvenčních vzorků substancí (alergeny, toxiny, patogeny, atd.).

Při použití této komplexní analýzy může BICOM terapeut nastavit rychlejší a přesnější terapeutický program. Doporučená čísla programů BICOM jsou velkou výhodou a přinášejí lepší výsledky a úsporu času při terapii BICOM.

BICOM BodyCheck systém obsahuje:

 • Magnetický induktor (sluchátka)
 • Notebook
 • Vyhodnocovací jednotka
 • Speciální software

Software obsahuje následující registr:

Diagnostický modul (DM)

 • Biochemická homeostáze
 • Elektrosmog a geopatie
 • Frekvence zdravých tkání
 • Hormony a preparáty
 • Mikroorganismy
 • Patologie
 • Potravinové přísady
 • Zátěže

Terapeutický modul (TM)

 • Alopatie
 • Fytoterapie
 • Homeopatie
 • Minerály a drahé kameny
 • Nosody
 • Očkování
 • Potravinové zátěže
 • Potraviny
 • Vitamíny a živiny

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku